Hayalinizdeki evi sizin için çiziyor sizin için kuruyoruz.

Modern mimarinin gereklilikleri göz önünde bulundurularak, gelişen ve değişen yaşam standartlarına uyum sağlayacak mekanlar yaratma amacıyla proje geliştirmelerini yapmaktayız.
Tasarım ve iş planlaması

Müşterinin ihtiyaçlarına göre bina planlaması, malzeme seçimi, ışıklandırma, yapısal sistemler, ısıtma ve havalandırma sistemleri, elektrik tesisatı gibi detayları içerir.

maliyetlendirme

Maliyetlendirme sürecindeki temel amaç, hedeflerin gerektirdiği maliyetlerin ortaya konulması ve karar alma sürecinin rasyonelleştirilmesine katkıda bulunmaktır

d
İnşaat yönetimi

Konut ve ofis başta gibi prestijli üst yapı inşaat projelerinin arazi geliştirme aşamasından başlayarak, işletmeye alınması aşamasına kadar, mühendislik yaklaşımı ile yönetilmesi.

Yapısal mühendislik

Profesyonel mimari projeler doğrultusunda, alanında uzman çözüm ortaklarımızla birlikte güvenli ve huzur dolu yaşam alanları inşa ediyoruz.

Ses ve ısı yalıtımı kanıtı

Yapılarınızdaki ihtiyaçları gözlemleyerek farklı çözüm metodları sunar. Her yönden ekonomik, kaliteli ve sürdürülebilir sistemleri bir araya getirerek projelerinizde sonuç odaklı ortağınız olmaktadır.

Proje geliştirme – 3D Proje

Özellikle ham bir arazi üzerinde başlayan proje geliştirme sürecinin raporlanması ile birlikte, gereken her türlü teknik danışmanlık, proje, müteahhitlik hizmetleri ayrıca verilebilmektedir.

d
Değerleme ve hasar raporları

Evin önceden belirlenen kriterler doğrultusunda maddi değerinin tanımlıyor ve bu konuda eğitim almış olan lisanslı ekspertiz uzmanları tarafından yapılan değerlendirme işlemiyle konutun gerçek fiyatının belirliyoruz.

d
Proje Yönetimi

Belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi için gerekli kontrolleri yapıyoruz.

Bir adım uzağındayız

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN