ZÜLFİYE CANALTAY – DİREKTÖR

2010 yılında Doğu Akdeniz Üniversite Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Aile şirketleri Boğaziçi Elektrik firmasının mimarı olarak profesyonel iş hayatının ilk adımlarını attı. Kuzey Kıbrıs adasının en büyük aydınlatma projeleri olan, Karpaz Yolu Aydınlatması, Ercan Havalimanı Aydınlatması projelerinde saha görevlerinde aktif rol aldı.

Pan Gayrımenkul Yatırımları & Arsal İnşaat şirketi ile 2014 yılında İstanbul’da kentsel dönüşüm projelerine yer aldı. Renovasyon projelerinin ardından 2014-2015 yılları arasında DMG Yatırım şirketinde “Hotel Konsepti Geliştirme” görevi altında innovatif çalışmalara imza attı.

2016 yılı itibariyle Cosmosstar Construction şirketinin kurucu ortağı olarak profesyonel iş hayatına kendi şirketi bünyesinde devam etmektedir. Mesleğine, sektöre adım attığı 2010 yılından itibaren kişiye özel tasarım villalar, bungalovlar, hotel ve kapalı site çizimleri ile hayat vermeye devam etmektedir.

DERVİŞ CANALTAY – DİREKTÖR

2010 yılında Southampton Üniversitesi’nden Muhasebe ve Finans eğitimi alarak mezun oldu. Profesyonel iş hayatına, 2012 yılında Palm Island Estate Agency ile emlak sektöründen başladı.

D&M Management&Consultancy Company’nin ticari hayata katılmasıyla 2013 yılında Kuzey Kıbrıs’ın prestijli ve büyük şirketleri ile belediyelerin kurumsal yapılandırılması ve ISO belgelendirilmesi sürecinde danışmanlık hizmeti verdi.

2014 yılında Restur Rent A Car ile turizm sektörüne katılarak ticari ağını genişletti. Cosmosstar Construction’ın kurucu ortağı olarak 2016 yılı itibariyle inşaat sektörüne yeni bir soluk kazandırmak adına kapalı site konseptleri ve tasarım tatil köyü projeleriyle hayat vermektedir.